Manicure hybrydowy czy warto?

Hybrydowe rozterki

Masz dość ciągle odpryskującego lakieru? Malowanie paznokci zajmuje Ci dużo czasu, każdego dnia? Zastanawiasz się nad manicure hybrydowym, ale boisz się, że zniszczysz sobie naturalne paznokcie? Nie jesteś osamotniona w tych obawach, dziś postaram się rozwiać te wątpliwości.

Historia stylizacji paznokci

Czy wiesz, że już 3000 lat p.n.e. kobiety malowały sobie paznokcie? Co prawda robiły to nieudolnie, nakładając na paznokcie mieszankę wosku pszczelego, białka jajka, które w połączeniu z czerwonym barwnikiem roślinnym nakładały na paznokcie. Podkreślały przez to swoją pozycję, podkreślały, że nie wykonują prac „ręcznych”.

Pierwszy lakier powstał w 20-tych latach XX wieku, od tego czasu branża kosmetyczna rozwija się bardzo prężnie aż do dziś.

Obecnie manicure hybrydowy to jedna z najpopularniejszych metod malowania paznokci, to profesjonalny wygląd Twoich dłoni- które są Naszą wizytówka, moją i Twoją.

Zalety manicure hybrydowego

Czy jest możliwość malowania paznokci zwykłym lakierem przy zachowaniu nieskazitelnego wyglądu dłużej niż kilka dni? Jasne, że nie! Tylko manicure hybrydowy da Ci tą możliwość, a zatem nie tracisz codziennie kilkunastu, jak nie kilkudziesięciu minut na poprawianie manicure. Dodatkowo, hybryda zabezpiecza Twoje paznokcie przed urazami mechanicznymi oraz chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Regularnie wykonywany manicure hybrydowy pozwala zapuścić naturalne paznokcie.

Nadal nie wiesz, czy warto? Oczywiście, że tak! Lakiery hybrydowe gellaxy, spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. PB NAILS to Polska marka, oferująca  profesjonalne produkty do stylizacji paznokci,  jednym z nich są lakiery hybrydowe Gellaxy. Tworzone z najwyższej jakości składników, zapewniają trwałość do 6 tygodni. Czy twój lakier to potrafi?

Pamiętaj, że profesjonalnie wykonany manicure hybrydowy nie niszczy Twoich naturalnych paznokci.