Odkryj na nowo stylizację paznokci

Manimi to nie zwykłe miejsce gdzie każdy klient czuje się swobodnie. Gwarantujemy miłą domową atmosferę a przede wszystkim dopieszczenie aby nasze klientki czuły się piękne i pewniejsze siebie.

Co robimy?

Upiększamy! I to dosłownie, od stóp do głów. Naszym motto, jest zadbana kobieta — to szczęśliwa kobieta! Dzięki naszym usługom nie tylko wyglądasz profesjonalnie — ale też — oszczędzasz mnóstwo czasu. Czy wiesz, że dzięki starannemu manicure i zadbanej oprawie oczu, można wyglądać bosko? Szczegółową listę naszych usług, znajdziesz tutaj.
Szkolimy! Mamy ogromny apetyt na zdobywanie wiedzy! Dzięki temu, że stale podnosimy swoje kwalifikacje, możemy już dzielić się najnowszymi technikami z kursantami. Więcej na ten temat najdziesz w zakładce Szkolenia.

Kim jesteśmy?

Salon tworzymy we dwie — ci, którzy byli u nas, wiedzą, że to, co robimy, jest naszą pasją, nie tylko pracą. Początkiem 2017 roku połączyłyśmy nasze biznesy w jeden i wspólnie tworzymy niezwykłe miejsce Manimi.

Za nami

6

lat
doświadczenia


i ciągłego rozwoju

Wygranych

4

kosmetycznych mistrzostw


w Polsce i Europie

Dziennie

35 >

zadowolonych klientów


dziękujemy za zaufanie

Szkolimy

60 +

stylistek paznokci
rocznie


uczymy i pomagamy

Szkolenia i kursy z certyfikowanymi szkoleniowcami Perfect Beauty


Dołącz do Nas

Poznaj Nas

Sylwia Flinta instruktor marki PBNAIL


W 2011 r. rozpoczęłam pracę z klientkami, szkoląc się u najlepszych w branży, zdobywałam wiedzę, a dzięki coraz większej liczbie klientek, które mi zaufały zdobyłam doświadczenie. Cztery lata później rozpoczęłam współpracę z marką PB NAILS. Będąc ich szkoleniowcem, przekazuję swoją wiedzę osobom początkującym, ale też starszym stażem koleżankom z salonów. Z roku na rok podnosiłam swoje kwalifikacje, a, że apetyt rośnie w miarę jedzenia — dojrzałam do decyzji o startach w mistrzostwach. Wiele godzin ciężkiej pracy i wyrzeczeń zaowocowało już 23 października 2016, kiedy to podczas mistrzostw NailPro w Bułgarii „Kopernik” zdobyłam drugie miejsce w kategorii Tips Box Novice. Raptem cztery miesiące później udało się powtórzyć sukces. W Rumunii podczas mistrzostw Nailpro dwukrotnie stawałam na podium:

  • 1 miejsce w kategorii „On my Own”
  • 2 miejsce w kategorii > Five Style Sculptured Nails
Łzy i radość mieszały się z niedowierzaniem. Był to kopniak na dalszą drogę. Tym razem zamierzamy wywalczyć więcej. Celem Naszego Salonu jest upiększanie kobiet, każdą klientkę traktujemy indywidualnie, doradzamy i służymy pomocą, a dzięki zadbanym paznokciom — są bardziej pewne siebie i kobiece. Pragniemy sprawić, aby każdy czuł się rozpieszczony a satysfakcję i radość przynosi nam zadowolenie klientek.

Od kiedy sięgam pamięcią interesowały mnie kolory, lakiery, nietuzinkowe stylizacje. Często wycinałam zdjęcia paznokci z gazet a w mojej głowie powstawały pomysły na stylizację i wzory

Sylwia Flinta

Izabela Szozda


Makijażem zawodowo zajmuję się od 2012 roku, początkowo zdobywałam doświadczenie przy sesjach zdjęciowych, później zaczęłam pracę z klientkami indywidualnymi. W maju 2015 roku postanowiłam poszerzyć ofertę o rzęsy i odbyłam pierwszy kurs z 1:1 w Warszawie. W 2016 roku zakochałam się w objętościach, z których podjęłam dwa kursy; jeden w lutym w Krakowie, drugi w Listopadzie w Wieliczce. W międzyczasie potrzebowałam jeszcze usystematyzować wiedzę na temat stylizacji brwi, którą bardzo wiele osób było zainteresowanych. W czerwcu 2017 roku rozpoczęłam przygodę z microbladingiem.

Realizuję swoje pasję – satysfakcję klientek widzę w ich oczach

Izabela Szozda

Barbara Powęzka Przedstawiciel Handlowy na terenie Podkarpacie i Lubelszczyznę


Barbara w naszym zespole nie jest zwykłym przedstawicielem, jest przede wszystkim doradcą klienta czyli Twoim. Po krótkiej rozmowie i szybkiej analizie już wie jaki produkt jest dla Ciebie stworzony, to właśnie ona wprowadzi w nasz świat. Doradzi, pomoże, chętnie odpowie na wszystkie pytania. Znajomość naszych produktów ma w jednym paluszku.

Zależy mi na najlepszej współpracy z moimi klientami, doradzę i obsłużę Twoje zamówienie na najwyższym poziomie!

Barbara Powęzka

Dlaczego Manimi ?

Osiągnięcia

Liczne wygrane konkursy w Polsce i Europie

Certyfikaty

Certyfikowany partner PBnails na podkarpaciu

Jakość

Ręcznie wykonywane zdobienia z najlepszej jakości produktów

Mmmmm

Jak zawsze pyszna kawa dla naszych klientek

Udogodnienia

Podjazdy dla osób niepełnosprawnych i parking dla klientów