Frezy do paznokci

Frezy to wymienna część frezarki kosmetycznej. Należą do wyposażenia każdego profesjonalnego gabinetu kosmetycznego. Wykorzystujemy je podczas manicure oraz pedicure, dzięki różnym kształtom oraz grubością świetnie sprawdzają się do opracowania skórek, usunięcia masy oraz opracowania podeszwy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Frezy – rodzaje frezów do stylizacji paznokci

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór różnych rodzajów frezów do skórek poprzez stożki, łezki, płomyki, aż do kulek o różnych średnicach. Znajdziesz u nas także frezy do usuwania masy żelowej/ akrylowej wykonane z węglika spiekanego i frezy ceramiczne PODODISC wraz z nakładkami do opracowania podeszwy stóp.

Wyróżniamy kilka rodzajów frezów, dokonujemy podziału ze względu na materiał, z którego zostały wykonane, a także kształtu oraz zastosowania.

Wśród frezów do skórek wyróżniamy frezy z nasypem diamentowym np. stożek, płomyk, łezka, kulka oraz kamienne frezy.

W ofercie posiadamy także frezy do usuwania/ zdejmowania masy żelowej/ akrylowej wśród nich wyróżniamy frezy z węglika spiekanego oraz frezy ceramiczne.

Frezy do paznokci, jakie wybrać?

Przeglądając ofertę frezów oraz nakładek, czasem można się pogubić. Osoba początkująca, często nie wie, na co się zdecydować. Dziś podpowiem Ci, na jakie frezy zdecydować się na początek. Wśród moich faworytów do pracy przy skórkach wyróżniam trzy frezy, które warto mieć pod ręką

  1. Stożek/ walec jest to frez z nasypem diamentowym, którym opracujesz paznokcia dookoła ( usuniesz perionychium) , pozbędziesz się przylegającego oskórka na płytce oraz usuniesz eponychium – to właśnie, dzięki temu frezowi usuniesz i opracujesz skórki w 80-90%
  2. Łezka/ pomień frez, którym podniesiesz wał paznokcia, utworzysz kieszonkę oraz oczyścisz skórki. Frez z nasypem diamentowym.
  3. Kulka, fantastycznie sprawdzi się w celu wypolerowania wału paznokcia, usunięcia skórek oraz pozbycia się zrogowaceń.