Metoda akrylowa

Sprawdzone produkty do metody akrylowej

Metoda akrylowa obok żelowej to jedna z najbardziej popularnych metod przedłużania paznokci. W tym przypadku jednak do utwardzenia niepotrzebna jest lampa UV/LED, ponieważ akryl wysycha samoczynnie po pewnym czasie. Pudry akrylowe i liquidy marki PB Nails to najwyższa jakość i trwałość w przedłużaniu paznokci.

Akrylowa metoda stylizacji paznokci jest popularna i często stosowana przez profesjonalnych stylistów. To idealna metoda, dla kobiet których paznokcie są narażone na szkodliwe czynniki i często ulegają uszkodzeniom. To metoda, w której na naturalne paznokcie nakładana jest masa akrylowa. Polecamy produkty marki PB Nails do manicure akrylowego w tym kolorowe pudry akrylowe, liquid’y. Przedłużone paznokcie metodą akrylową świetnie się prezentują i nie powodują uczuleń.

Ponadto w sklepie znajdziesz szeroki asortyment produktów marki Perfect Beauty do metody żelowej, sprawdzone akcesoria do paznokci jak pilniki, frezy, pędzle czy lampy UV/LED. Sprawdź także kolorowe, nieuczulające i nieodpryskujące lakiery hybrydowe.