Zakończenie rocznego projektu „Meeting nails”

Pierwsza edycja rocznego projektu „meeting nails” dobiegła końca.

Intensywne 10 miesięcy za nami, przez te ostatnie miesiące pracowałyśmy nad szerokim zakresem materiału – od manicure hybrydowego, poprzez przedłużanie paznokci, pedicure aż do zdobień salonowych oraz tych bardziej skomplikowanych.

W kilku zdaniach nie jestem, w stanie opisać emocji jakie towarzyszyły nam przez czas trwania naszej szkoły. Niesamowicie zżyłyśmy się, ze sobą. Pękam z dumy, kiedy oglądam prace dziewczyn te z samego początku naszych zjazdów a te, które zrobiłyśmy podczas naszego ostatniego zjazdu. Dziewczyny uwielbiam Was- za wasza energię, optymizm, niesamowite zaangażowanie.

Przedłużanie paznokci metodą żelową w kształcie migdał, kwadrat. Poprawne podkładanie oraz docinanie szablonów, zostało przez nas dopracowane w najmniejszych szczegółach. Przygotowywanie naturalnej płytki w sposób chemiczny oraz mechaniczny, dopasowywanie produktów pod rodzaj naturalnej płytki. Górne formy i akrylożel, kolorowe ombre, mnóstwo przerobionych zdobień od tych prostych szybkich salonowych po te bardziej skomplikowane jak one stroke czy zhostovo.

Pierwsza edycja to dla mnie test, sprawdzenie czy program, który przygotowałam jest dobry, czego brakuje a może czego w tym programie jest za dużo. Przez te wszystkie miesiące chciałam przygotować dziewczyny do pracy w salonie, do pracy z klientkami – myślę, że mi się to udało – pierwsze klientki dziewczyn i pierwsze sukcesy.

Z dumą informuje, że od października rusza nowa edycja meeting nails – przez 10 miesięcy nauczę Cię :

  • Manicure hybrydowego
  • Przedłużania paznokci metodą żelową
  • Pracy górnymi formami
  • Pedicure
  • Zdobień salonowych, one stroke, akwareli
  • Zagadnień marketingowych
  • Budowania relacji na Ig oraz na fb

Jesteś zainteresowna/y ? Zapraszam Cię serdecznie, do kontaktu

Zapisy do szkoleń – https://www.manimi.pl/szkolenia-kurs-stylizacji-paznokci/